piątek, 29 czerwca 2012

Księżniczka na ziarnku grochu     Jej chłodna uroda zaciekawiła mnie już na początku mojego lalkowania - ba - to ona jest jedną z tych lal, która rozbudziła we mnie lalkową pasję;) To dla niej przekopałam Internet w poszukiwaniu jej tożsamości - dotarłam nawet do jej poprzedniej właścicielki, ale ona też nie wiedziała kim ona jest. Poniekąd dzięki niej trafiłam na moje ulubione lalkowe forum - i nie dlatego ulubione, bo jedyne, na którym mogę zaistnieć;)

 ...zawsze jednak opierałam się przed jej kupnem - mimo, że każdą wznawianą aukcję z jej udziałem dodawałam do obserwowanych ...aż w końcu przypadek sprawił, że kupiłam zabawkę dla mojej Viki od jej posiadaczki - pomyślałam, że wykorzystam okazję - i kupiłam też ją . Przyjechała do mnie w nie swoim ubranku, więc tym bardziej trudno mi laikowi odgadnąć kim jest - ale nie ma to jak pomoc zaprzyjaźnionych forumowiczów - i tak oto okazało się , że moja złotowłosa piękność jest Księżniczką na ziarnku grochu - muszę przyznać - co jak co - ale arystokrację ma wypisaną na twarzy, jak na księżniczkę przystało;)
 Szkoda tylko, że dotarła do mnie trochę wymęczona i przesiąknięta dziwnym zapachem - jak tłumaczyła potem sprzedająca - sprzęt, który nabyłam stał w komisie i pewnie dlatego...no być może - bo faktycznie wystarczyła jedna kąpiel dla pozbycia się zapachu...jednak długo siedziała sobie schnąć w łazience - jakoś tak przez to pierwsze niezbyt pozytywne wrażenie - czułam, że to chyba nie to...ale zdanie zmieniłam jak ją obfotografowałam. 

Jest to jedna z tych lal, która ożywa w dłoniach - ma w sobie coś niezwykłego - i dlatego zabrałam ją w niezwykłe miejsce jakim jest Wyspa Młyńska;) 

Czy Wy też widzicie, że ona stroi minki?

                               ...myślę, że się zaprzyjaźnimy....6 komentarzy:

 1. Ładny plener, ja pamiętam jeszcze Wyspę Młyńską, kiedy to nie wyglądała tak ładnie jak teraz. A Księżniczka jest bardzo wdzięczną modelką :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny kolor włosów, a lalka wygląda uroczo ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. jakie ona ma ładne włosy *-*.... kolor i takie gęste są , ah :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hello from Spain: This Barbie is a beautiful princess. She has very pretty hair. I like the photos. Congratulations. Keep in touch

  OdpowiedzUsuń
 5. :D zawsze do usług ;) Lalka jest śliczna, aż się prosi o kolejne sesje zdjęciowe :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za zaglądanie - pozdrawiam - życzę miłego weekendu :)

  OdpowiedzUsuń