poniedziałek, 20 sierpnia 2012

Operacja się udała, a pacjentkom wyszło to na zdrowie;)

          Przeszczep zaliczam do udanychNiestety zdjęć w trakcie nie było - operacja okazała się baaardzo trudna - przeszczepiana główka rudej Sporty nie chciała pozbyć się możliwości doczepiania do artykułowanego ciałka. Celowo powstrzymuje się przed wulgaryzmami, bo wyklnęłam się za wszystkie czasy- zresztą jej fryzura po mówi sama za siebie;) Z główką Milli było prościej, bo tak jak Ella nie posiadała już zaczepów, czyli słynnego haka  - niestety podczas operacji wyszło na jaw, że podczas poprzedniego zabiegu szyjka została lekko naruszonana szczęście ukryte jest to w "ładach szyjnych" czyli pod główką;) - no i teraz problem ten dotyczy rudej, która czeka właśnie na porządnie SPA dla włosów ;)
Milli tak bardzo spodobało się artykułowane ciałko, że zamiast obiecanej pomocy przy pakowaniu - wybrała się z nami nad jezioro - a tam pokazała jaka z niej modelka ;) - dziś zapraszam na pokaz slajdów- a już wkrótce jej portfolio w nowej skórze :)

 ZAPRASZAM


ps. KATARZYN- paczkę wysyłam jutro, bo musiałam coś dla Ciebie wypiec, a niestety nie zdążyłam przed spontanicznym weekendowym wyjazdem- a dziś również skorzystałam z pogody i dopiero co wróciłam ....wiem, wiem - bywam okropna jeśli chodzi o terminy, ale jak to mówią szczęśliwi czasu nie mierzą - choć niestety czas płynie i to coraz szybciej;)

6 komentarzy:

 1. Piękne te zdjęcia z mleczami i dmuchawcami

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne fotki;-). Gratuluje udanego przeszczepu...

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję Pani Chirurg! operacja udała się fantastycznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Hello from Spain: I like these landscapes in photos. Your doing a great job. Barbie is very pretty .... Congratulations change heads. Keep in touch

  OdpowiedzUsuń
 5. Te ,,uśmiechnięte" oczy Twojej lalki zachwycają mnie za każdym razem jak tu wchodzę :) Śliczne zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń